HERBALİFE BESLENME KULÜBÜ NASIL AÇILIR

HERBALİFE BESLENME KULÜBÜ NASIL AÇILIR

HERBALİFE BESLENME KULÜBÜ NASIL AÇILIR

 

 

Herbalife beslenme kulüpleri 1980’den bu yana daha sağlıklı bir yaşam tarzı ve sağlıklı kilo vermenin yolunu arayan insanlara rehber olan Mark Hughes’un çalışmaları neticesinde bugün itibariyle dünyada 94 ülkede faaliyet gösteren dev bir beslenme firmasından gücünü almaktadır.

 

 

Günümüz beslenme koşullarını beslenme uzmanları ve insan davranışlarını ve beslenme alışkanlıklarını yakından izleyen bilim adamlarının ürettiği kilo kontrolü ürünlerinden almaktadır.

 

 

Herbalife Nutrıtıon artık sadece Herbalife formül 1 Shake ürününden çok fazlasını üreten, insanların hayatlarını değiştiren beslenme ve kişisel bakım alanında dünya ortalamasının çok üstünde kaliteli ürünler ile müşterilerini memnun eden çok büyük bir girişimdir.

 

 

Bu büyük girişimin meyveleri olarak bir çok ülkede farklı çalışma yöntemleri uygulaması sonucu insanlar günlük hayatlarında ürünleri kullanarak sağlıklı kilo kontrolü ve mükemmel ötesi cilt bakımı sağlayabilmektedirler.

 

 

Uluslararası üne sahip bir çok bilim adamının katkıları ile her gün yeniden gelişen hayat şartlarına göre yeni ürünler tasarlanmaktadır.

 

 

Bağımsız Herbalife distribütörleri insanların kişisel gelişimlerini tamamlamaları için yardım etmekteler, profesyonel beslenme uzmanları ve Herbalife Danışma Kurulu üyeleri tarafından zaman zaman eğitimler düzenlenerek beslenmenin renkli dünyasına yolculuk yapmaktadırlar.

 

 

Herbalife beslenme kulüpleri Herbalife Nutrıtıon çalışma usullerine göre açılabilmektedir.Bağımsız Herbalife distribütörleri tarafından Herbalife beslenme kulüplerinde insanlara birebir Koçluk verilerek insanların kilo kontrolü sağlanmakta, sosyal ortam içerisinde insanlar birbirlerinin gelişimlerini takip ederek daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için birlikte yol almaktadırlar.

 

 

Günümüz ekonomik şartları düşünülürse; kıyafetler, arabalar ya da son model telefonlar bir yere kadar cazip gözükebilir. Ancak bütün insanların yemek ve içmek gibi hayati ihtiyaçları ertelenmeyecek öneme sahiptir.

 

 

Geldiğimiz bu noktada Türkiye gibi gelişen ekonomilerde zaman zaman duraksamalar yaşansa da Herbalife beslenme kulüpleri insanlara kişisel gelişimlerini tamamlamaları için yardım etmeye devam ediyorlar.

 

 

Sizde bu gelişen ve büyüyen beslenme piyasasında yer almak istiyorsanız Herbalife beslenme kulübü nasıl açılır? Yazımızı okumaya devam edebilirsiniz insanların sağlıklı gelişimine birlikte yardım edebiliriz.Faaliyet alanı çok geniş bir ekibe dahil olmak üzeresiniz.

 

 

Herbalife beslenme kulübü açabilmenin birinci kuralı öncelikle Herbalife iş paketini satın alarak Herbalife üyeliği oluşturmanız ve ürünleri tanımaya başlamanız gerekmektedir.

 

 

Niyetiniz ciddi ve Herbalife işini severek yapmayı hedefliyor iseniz size öncülük eden ekip lideri insanlar bütün ince detayları sizlere aktaracak insanların daha güzel bir hayat yaşamasına yardım ederek sizde Herbalife beslenme kulüpleri arasında yerinizi alabilirsiniz, bütün yapmanız gereken Herbalife faaliyet kuralları hakkında bilgi sahibi olmak için iş paketi içerisinde çıkan kitapçıkları dikkatlice gözden geçirmeniz takıldığınız yerlerde 0531 407 99 94 nolu hattımız üzerinden bilgi talebinde bulunabilirsiniz yardımcı olmaktan onur duyacağız.

HERBALİFE BESLENME KULÜBÜ NEDİR?

 

 

Herbalife beslenme Kulübü bağımsız Herbalife distribütörleri tarafından kişisel girişim olarak, Herbalife Nutrıtıon kurallarına uygun ve Ülkemiz yasalarına uyumlu olarak faaliyet göstermesi gereken insanların sağlıklı kilo kontrolü ve sosyal ortamlarda bir araya gelerek kilo verme mücadelelerini topluluk eşliğinde sürdürebildikleri sosyal alanlardır.

 

 

Herbalife distribütörü olmayan insanlar Herbalife beslenme kulübü işletmecisi olamazlar.Ayrıca herhangi bir firmanın ya da markanın belli yasal koşullarda zincirleme isim ve markasının kullanıldığı Franchise sistemi gibi bir sistem değildir.

 

 

Herbalife beslenme kulübü açmak isteyen insanların bire bir yükümlü olduğu tek kaynak Herbalife Nutrıtıon Türkiye Ofisidir, diğer uygulamalarla ilgili resmi kurumlara karşı sorumlulukları da bulunmaktadır.Herbalife Nutrıtıon distribütörlerin marka imajını en yüksekte tutması için gereken bütün materyalleri sunmakta olup Herbalife üyesi olup çalışmak isteyen insanlara bütün Herbalife üyelerine olduğu gibi aynı eşit şartlarda bilgi ve desteği sunmaktadır.

 

 

HERBALİFE BESLENME KULÜBÜ BAĞIMSIZ İŞİNİZ

 

 

Herbalife beslenme kulübü faaliyetlerinizde patron, dağıtıcı firma, aracılar gibi karmaşık bir sistem ile çalışmayacağınız için direkt olarak Herbalife Nutrıtıon ile muhatap olacağınız işinizi Kanunen izin verilen her yerde açabilir faaliyetlerinizi rahatlıkla sürdürebilirsiniz.

 

 

Amacınız kendi işinizin patronu olmak ise Herbalife beslenme kulübü tam size göre yapmanız gereken içinizdeki girişimci kişiliğinizi ve sosyal yönünüzü ortaya çıkarmak olacaktır.İşinizi takip edebilmeniz istikrarlı olmanıza bağlıdır.

 

 

Çevreniz ile iyi ilişkiler içinde uyumlu bir komşu olmanız işinizi büyütecek faaliyetlerinizi kolaylaştıracak, kısa zamanda Herbalife kariyer basamaklarını tırmanabileceğiniz bir sistemi sizlere sunuyor.

 

 

Herbalife faaliyet kuralları içerisinde Etik ve toplum ahlakına uygun davranış sergilemeniz yeterli olacaktır.

 

 

HERBALİFE BESLENME KULÜBÜ AÇMANIN PÜF NOKTALARI

Ürünleri kullanın

 

Beslenme kulübü sahibi olarak önce tüm ürünleri kullanın.İnsanlara kullanmadığınız bir ürünü nasıl anlatabilirsiniz.Bakın o zaman her şey nasıl değişecek ve işinizi yönetmek ve amaçlarınıza ulaşmak için daha fazla enerjiniz olacak.

 

 

İnsanlar sizdeki değişimi fark etmeye başlayacaklar ve nasıl yaptığınızı merakla size soracaklar.Onlara karşı dürüst olun hikayenizi basitçe  anlatın ve bakın hayatınız ve çevrenizdeki insanların hayatları nasıl değişmeye başlayacak.Ürünleri kullanmak kolaydır.

 

 • Hedefleriniz net olmalı belirsiz kilo hedefleri başarının önünde engeldir.
 • Tüm herbalife ürünlerinin faydalarını bilmek için herbalife ürün katologlarını gözden geçirin.
 • Amacınıza uygun olarak planlı çalışmayı benimselisiniz.
 • Herbalife ürünlerini gün boyu tüketin.
 • Herbalife ürünlerini disiplin ile kulanmayı öğrenin etrafınızdaki kişiler sizden öğrenecek.

Bu size ve işinize nasıl yardımcı olacak?

 

 • Kendinizi daha iyi hissetmeniz sizinle birlikte olan insanlara ilham olur.
 • Rol model olarak istikrarla kilonuzu korumak önemlidir.
 • Sonuçlarınız yeni sonuçlar elde etmenize ve işinizi büyütmeye yarar.
 • Herkesten önce sen varsın unutma.
 • İnsanlarla ürünler ve iş fırsatı hakkında daha kolay konuşmanız bu alanda bilgi sahibi olduğunuzu göstermek insanların ilgisini üstünüze çeker ilgi çekmek ve bunu işinize yansıtmak daha kolay olur.

İnsanlarla konuş

Başkalarına yaptıklarınla ve hikayenle ilham ver. Herbalife ürünlerinden nasıl sonuç aldığını ve iş fırsatı sayesinde nasıl en iyi olunucağını anlat.

 

 

Onlara Herbalife ile beslenmeleri için rehberlik yap ve işe dahil olurlar ise para kazanarak maddi fayda sağlayabileceklerini abartısız bir şekilde anlat. Daima tutarlı davranış sergileyin.

Konuşmanın gücü

Kültürümüzde konuşmak ve paylaşmak var insanlar ile iletime geç ve başka konularda sohbet etmek yerine davetkâr bir şekilde Herbalife ürünlerini anlat ve iş fırsatlarından bahset ama asla insanlara ısrarcı olma.Hikayelerin daima kendi gelişimin ve sonuçlarınız ile uyumlu olmalı.Bu yeterli öz güveni ve karşılıklı itimat duygusunu güçlendirir.

 

 

 • Kendin gibi davran en doğal halinle.
 • İnsanlar seni her zaman ilk gördüğü gibi hatırlayacak.
 • Doğal ve samimi olmak işinizi daha iyi yerlere taşıyacak emin olun.

Etrafındaki Herkesle konuş

 

Sakın ön yargılarınızın sizi ele geçirmesine izin vermeyin, bir kişi adına karar vermeyin!!Birinin ilgisini çekmeyeceği konusunda fevri düşünmeyin.Öyle anlar gelir en iyi müşteriler ve Distribütörler bu insanlar arasından çıkar.Hislerinizi ve enerjinizi gösterin,heyecan bulaşıcıdır!

Önce Etki Çevreniz ile başlayın.

 

 

Sevdiğiniz ve hayatınızda yer tutan tüm insanlara işinizden bahsedin.Çünkü insanlar değer verdikleri kişilerin iyi yerlerde ve daima başarılı olmaları için desteklerini esirgemez.Belki verdiğimiz örnekler size bir yol gösterir etki çevrenizi şekillendirirken.

 

 

 • Aileniz,Arkadaşlar,Komşular,Birlikte çalıştığınız insanlar,Etrafınızda iletişimde olduğunuz insanlar,Başka şehirlerde yaşayan sevdikleriniz ve dostlar,Başka ülkede yaşayan sevdikleriniz ve dostlar,Okul arkadaşları.
 • Tatilde tanıştığınız insanlar,Eşinizin arkadaşları,Çocuklarınızın arkadaşları,Aile çevresindeki insanlar,Spor salonundaki insanlar,Telefonunuzda kayıtlı insanlar,Sohbet ettiğiniz kişiler,Eczacınız,İş yaptırdığınız usta,
 • Kedinizin/Köpeğinizin Veterineri,Avukatınız,Dolmuşçu/Taksici,Banka Çalışanı,Postacınız,Ev sahibiniz,Halıcınız,Bahçıvan,Tamirci,Büfe çalışanı,Kuaför,Gişe elemanı,Dişçiniz,Kuru temizleyiciniz,Çocuk bakıcınız.
 • Mobilyacınız,Sigortacınız,Telefoncunuz,Spor yapan insanlar,Yoga grup arkadaşınız,Sağlık çalışanı arkadaşınız,Çocuklarınızın öğretmenleri,Muhasebeciniz,Reyon görevlisi,Şirket müdürü.

 

 

HERBALİFE BESLENME KULÜBÜ NASIL BİR YER OLMALI

 

 

Beslenme kulübünüzü açtığınız mekan büyüklüğü 20-30 metrekare arasında lavabo ve tuvaleti bulunan, havadar güneş gören bir mekan olmasını tercih etmelisiniz.

 

İnsanların rahatlıkla hareket edeceği ferah, hoş bir mekan olmalı dışarıdan içerisinin görünmeyecegi, çok pahalı mobilyalar yerine; klasik insanların rahat edeceği mobilyaları seçmelisiniz.

 

 

Fiziki şartlarınız ilk defa gelen insanlara çok abartılı gözükmemeli çünkü insanlar hem fiziksel hem de ruhsal olarak rahat edeceği mekanlarda daha iyi hissederler.

 

 

HERBALİFE BESLENME KULÜBÜ TEMİZ OLMALI

 

 

Herbalife beslenme kulübü diğer iş yerlerine göre biraz daha titiz olmanızı gerektiriyor insanların daha önce farklı yeme içme noktalarında yaşadıkları olumsuz deneyimler daha seçici olmaya yöneltti.

 

 

O yüzden insanlara hizmet verdiğiniz beslenme kulübünüzde daima temizlik kurallarına uyumlu olmalı ve kişisel hijyen açısından en iyisini yapmaya çalışmalısınız.

 

herbalife shake vanilya

Beslenme kulübünüzde Herbalife Shake, Herbalife çay,Herbal Aloe içecek ikram ettiğiniz kapların daima temiz olmasını sağlayın mümkünse tek kullanımlık bardak tercih ederseniz daha uygun olur.

 

 

Beslenme kulübünüzde Herbalife Shake hazırlarken kullandığınız sütün, kullandığınız suyun, Herbalife Shake içerisine karıştırdığınız meyvelerin ve yulaf ve kuru yemişlerin daima taze olduğundan emin olunuz temsil ettiğiniz markayı en iyi şekilde nasıl temsil ederseniz o derecede müşteri çevreniz memnun olacaktır.

 

 

Unutmayın memnun müşteriler en iyi reklam aracıdır.Umarım paylaştığımız bilgiler Herbalife beslenme kulübü açmak isteyen insanlara ilham olur.Eğer daha detaylı bilgi talebiniz olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarız.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Resmi Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.