DÜĞÜN ÖNCESİ HERBALİFE ZAYIFLAMA TÜYOLARI

DÜĞÜN ÖNCESİ HERBALİFE ZAYIFLAMA TİYOLARI

DÜĞÜN ÖNCESİ HERBALİFE ZAYIFLAMA TÜYOLARI

 

 

Yaz sezonu geldi düğün telaşı bütün ailelerin evlerine bir koşuşturmaca dır salıverdi. Herkes heyecanlı ne var ki anne ve babaların telaşı ev eşyası, cep yakan altın fiyatları, evlilik merasimi organizasyonu gibi birçok faktörü birkaç ayda nasıl tamamlarız onun formülünü bulmaya çalışan bir sürü aile var.

 

 

Ancak gelinlik kızların derdi daha büyük o gün geldiği zaman hangi gelinliği giyeceğim, nasıl gözükürüm daha da önemlisi siz de çok çok duymuşsunuzdur; kızlar düğüne yakın zamanda biraz da olsa kilo vermek için neler yapabilirim,  kızlar acil kilo vermem gerek,yaz sonuna nişanım var zayıflamam lazım, evlilik merasimi öncesi kilo vermek isteyenlere diyet tavsiyeleri, gelinlik öncesi kilo vermenin yolları gibi daha birçok serzeniş ve son bir çare acil zayıflamam lazım benim!!

 

 

Nasıl olacak bu.Gelinlik kızlar soruyor. Tabii ki çok kolay bir durum değil. Nikah gününüz belirlenmiş ise heyecan dorukta, gelinliğin içine sığacak mıyım,  bu kadar kısa zamanda kilo vermem mümkün mü,  acaba güzel gözükecek miyim gibi birçok soru kafanızı karıştırıyor olabilir her düğünün en stresli 2 tarafı vardır.

 

 

Birincisi tabii ki gelin ve elbette damat ancak ne var ki gelinlik kızların heyecanı daha fazla bir tarafta fotoğrafçılara en güzel pozu vermek,  bütün arkadaşlarla toplu fotoğraf çektirmek,  bunun yanında en güzel yemekleri seçmek ve hatta birlikte plan yapmak.

 

 

Çok kolay işler değil daha da önemlisi kilo vermek gerekiyor. Bu büyük gün için hayal ettiği elbiseyi giyebilmek her gelinlik kızın en büyük hayalidir. Siz strese kapıldıkça metabolizmanız yavaşlar, unutmayın Herbalife kişisel beslenme programları sayesinde o büyük gün geldiğin de hayalinizdeki gelinliği giymek çok da zor olmasa gerek.

 

 

Hayal et, uygula, başar, keyfini çıkar, evet; bu mutluluk senin! Çok güzel olacak… Merak etme kendine güven gerisi senin elinde, kim korkar fazla kilolardan.

 

 

Düğün öncesi kilo vermenizi sağlayacak 6 kolay adım:

Düğüne kadar zayıflamanın 1. adımı

HER GÜN İKİ DEFA HERBALİFE SHAKE İLE BAŞLA

 

Yarını inşa etmek istiyorsan bugünden itibaren günde iki öğün yemeğini Herbalife Shake ile değiştirmelisin.  Çünkü sen bu bilince sahipsin düğünü yaklaşan her genç kız gibi bu işin formülü Herbalife formül 1 Shake.

 

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı
Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı

Sen de başarabilirsin sadece güven ve uygula. Ayrıca arkadaş grubundan ya da nişanlından kopmana gerek yok sadece protein temelli beslenme ve bilinçli planın seni istediğin hedefe doğru kararlı adımlarla götürecek kendine inan, güven. Başar.

 

 

Düğüne kadar zayıflamanın 2. adımı

 

İKİ ÖĞÜN SHAKE PEKİ YA ÜÇÜNCÜ ÖĞÜN DE NE VAR

 

Herbalife Formül 1 Shake

İster evde ister dışarıda Nerede yemek yiyorsan bunun çok önemi yok sadece günde 2 öğün Herbalife Shake sabit kalmalı. Peki ya 3. öğünde ne var?elbette gün boyu seni sarsmayacak uyku veren, rehaveti arttıran şekerli yiyeceklerden ve kızartmalardan uzaklaşman gerekiyor.

 

 

Senin için önerimiz protein ve karbonhidratların tam dengede olduğu tavuk ızgara, et ızgara, et suyuna çorba, mercimek çorbası yeri geldiği zaman tavukgöğsü, balık, bol salata ve haşlanmış sebzeler, seni her halükarda müthiş güne hazırlamak üzere yardımcı olabilir.

 

 

Düğüne kadar zayıflamanın 3. adımı

 

ABUR CUBURDAN KURTULMAN GEREKİYOR

 

İnsanlar kilo vermeye çalışırken etrafta serseri mayın gibi gezen bir sürü abur cubur habire bütün inancını, güvenini sömürmek için bir parmak şıklatma hareketini bekliyor.

 

 

Eğer öyleyse sen bu duruma bir dur diyebilecek kadar güçlü bir insansın sabah ya da öğleden sonra planlı bir şekilde arkadaş sohbetlerinde,  beş çaylarında, 1 adet meyve ama hangisini seviyorsan sen karar vermelisin, hem şeker seviyesini ayarlamaya, hem de senin abur cubur yemene engel olacak basit bir yardımcıdır.

 

herbalife protein bar

Ha ben zaten çikolata düşkünüyüm diyorsan Herbalife protein bar senin için güçlü bir atıştırmalık ama her bir lokmada en az 20 kere çiğnemelisin o da bizim sırrımız.

Düğüne kadar zayıflamanın 4. adımı

 

HERBALİFE SHAKE MEYVELERLE DAHA GÜZEL

 

 

Normalde terzi için ölçülerinden halen tereddüt ediyorsan hiç çekinme. Taze meyve, sebze vücudun ihtiyacı olan her şeyi sağlamaya yeter.Günde 2 defa Herbalife Shake tüketiyorsan doğru yolda devam ediyorsun demektir.

 

 

Ne var ki Herbalife Shake hazırlarken yaz mevsiminin avantajlarını iyi kullanabilirsin, taze meyvelerden sınırı aşmamak kaydı ile mesela 4 çilek bir porsiyona eklenerek hem lif hem de karbonhidrat takviyesi yapmış olursun ya da yarım muz güzel olurdu.Peki sen hangi meyveyi seviyorsun

 

Düğüne kadar zayıflamanın 5. adımı

 

DÜŞÜNCENİN SENİ ESİR ETMESİNE İZİN VERME

 

 

Neticede hepimiz insanız zaman zaman duygusal olarak inişli çıkışlı anlar yaşayabiliriz. Hiçbir şeyin seni hedefinden uzaklaştırmak için tuzaklar kurmasına fırsat verme, düşüncenin seni esir etmesine izin verme.

 

 

Zaman zaman duygusal çöküntüler yemek yeme içgüdüsünü tetikler, o anlarda insan ilk bulduğu tatlı yiyecekleri sahiplenir.  Bu gibi durumları sakin karşılaman bir bardak su ile o anı geçiştirmen, hatta gerekiyorsa senin geren, sıkan ortamdan uzaklaşman akılcı bir strateji olur.

 

 

Düğüne kadar zayıflamanın 6. adımı

 

DÜĞÜN ÖNCESİ HAREKET ET FARKINI GÖSTER

 

 

Biliyor musun sıra dışı insanlar hayatını değiştirmek de. Evet çılgınca gelebilir ama düğün günü halaya kurulmak istiyorsan ya da çılgın bir düğün Partisi’nin Yıldızı olmak istiyorsan, her şey sende bitiyor istediğin kiloya kavuşmak istiyorsan düğün öncesi hareket et farkını göster.

 

 

Sağlıklı bir diyet yapıyorsun tek eksiğin var o da hayata hareket katmak. Egzersiz çoğu insanın bünyevi ve ruhi dengelerini korumasını kolaylaştıran aktiviteler bütünüdür.

 

 

İdeal kilonuza kavuşmak için düzenli egzersiz ve zaman zaman kuvvet antrenmanları bile yapabilirsin. Bu tamamen senin tercihin istersen yürüyerek, yüzerek, koşarak hatta dans ederek güle oynaya zayıflamak mümkün.

 

 

Düşünebiliyor musun vücudunu geliştirirken kilo veriyor, eğleniyorsun ve işin en güzel tarafı bütün bunları en değer verdiğin gün için hazırlıyoruz. Stresten uzak kilo verdikçe; gelinliğin içinde mükemmel görüneceğini şimdiden garanti ediyoruz.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.