DEĞİŞİM HER ZAMAN İYİDİR SİZ NE YAPMAK İSTİYORSUNUZ

DEĞİŞİM HER ZAMAN İYİDİR SİZ NE YAPMAK İSTİYORSUNUZ

DEĞİŞİM HER ZAMAN İYİDİR SİZ NE YAPMAK İSTİYORSUNUZ

 

Bazen kendi kendime şu soruyu sormadan edemiyorum, insanların en çok ihtiyacı olan beslenme, Aktif Yaşam, beslenme alışkanlıkları, sağlıklı beslenme, yemek yeme kültürü, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, vücudun bütünsel olarak geliştirildiği kas gelişimi ile uyumlu kilo verme stratejilerini hangi sağlıklı yaşam rehberi bir araya getirebilir.

 

 

Bütün bunları tek tek düşünüp ayrı ayrı değerlendirdiğimiz zaman Herbalife Nutrıtıon tekbir kombinasyonda her şeyi bir araya getirmeyi başarıyor ve başarmak isteyenlere gerekli rehberlik hizmetini ücretsiz olarak sunuyor. Değişim her zaman iyidir siz ne yapmak istiyorsunuz.

 

 

Genel olarak insanlar hangi gıda’dan hangi kaloriyi aldıklarını pek takip etmezler.Yapmak isteseler de süreç ister biraz da emek ister.

 

 

Herhangi bir beslenme planı oluşturulur ancak kararlılıkla devam etmek vücudun beslenme gerekliliklerini yerine getirmek bu işin bir parçası, son anda gelen sürpriz pasta oyunu bozabilir.

 

 

Siz değişime karar vermişsiniz bu saatten sonra dönüşü olmayan gerçekçi adımlar atmanız için size yardımcı olabiliriz. Lider beslenme her bir insan için kişiselleştirilmiş sağlıklı yaşam formunun mümkün olduğuna inanıyor.

 

 

Yeter ki siz de kendi ayaklarınız üzerinde durmak için problemin tarafı değil sorunun çözüm ortağı olunuz. İnsanlar birlikte yaptıkları işlerde daha Kollektif ve başarı odaklı çalışma imkanı buluyor.

 

 

Eğer siz de bir diyet oluşturmak Herbalife hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız blok yazılarımızda hayata dair yaşamın içinden bilgileri düzenli olarak bu sayfalardan takip edebilirsiniz.

 

 

Yemek yemek sağlıklı yaşamın ve gelişen vücudun destekçisi olmalıdır. Sağlıklı yemekler sabah kahvaltıları ile başlar güne Herbalife formül 1 Shake ile başlayan insanlar bir yemek formunda zindeliği daha günün ilk ışıkları ile yakalıyor olacaktır.

 

 

Gerisi zaten yaşam tarzı olarak hayatınızın içinde gerçekleşen küçük adımlar.Ne var ki insanların takıntı haline gelen Diyet ve beslenme alışkanlıklarını da burada göz ardı etmememiz gerekiyor, söz konusu olan sizin aktif yaşam danışmanlığı almanız olduğu zaman bizim de sizlere işinizi kolaylaştıracak pratik tavsiyelerimiz olacaktır.

 

  • Diyet yapıyorum demekle diyet yapılmıyor daha çok seçici kararlılık gösteren devamlılık insanın hayat kalitesini yükseltmeye yetiyor. Bir kere aç kalmadan günü tamamlamak vücudun metabolizma hızı ile orantılı Sağlıklı bir diyet sizin için en iyi diyet anlamına geliyor.

 

  • İnsanın her zaman bir dedektif gibi kontrol mekanizmasına ihtiyacı yoktur.Kendinizi başkalarına karşı savunmak zorunda kalacağınız bir diyet kesinlikle daha en baştan yanlış bir diyet uygulamasıdır. Herbalife diyeti daha çok karşılıklı iletişim sayesinde gelişen otokontrol yapmaya gerek bırakmadan değişim sağlayan kolayca kilo verme stratejinizin odak noktasıdır.

 

  • Başka insanların uyguladıkları diyetleri başucunuzda küçük notlar alarak saklamanıza da gerek yoktur. Her insanın kendi tarzı ve kendi kilo problemleri ile uyumlu Herbalife ürünleri ve kişisel beslenme tercihlerine uygun beslenme profili ile destek alacağınız profesyonellik yolunuzun başlangıcı burasıdır.

 

  • Bizlerden Herbalife konusunda destek almanız demek; yolun başlangıcından bitimine kadar yaşanmış örnekler ve bireysel deneyimlerin en iyi noktaya taşınacağı yerdesiniz.

 

  • Yemek yemenin sağlıklı yaşam kavramı ile iyi geçinmenizi kolaylaştırması gerekmektedir, bu noktada kalorisi yüksek yiyecekleri tercih etmek yerine yakılması kolay besleyici gıdalar ile değişimi başlatmalısınız.

 

 

YEDİĞİNİZ GIDALAR BESLENME ALIŞKANLIKLARINIZI ELE VERİYOR

 

 

Beslenme döngüsü içerisinde şu gıda olmazsa olmaz bu gıda tüketilmesi uygun gıdadır gibi bir sınıflandırma yapmak insanın diyete adaptasyon sürecinde vazgeçme olasılıklarını yükseltir.

 

 

Yediğiniz gıdalar beslenme alışkanlıklarınızı ele veriyor daha çok buna odaklanmak ve davranış değişiklikleri üzerine çalışmak gerekiyor.

 

 

Genelde beslenme uzmanları bütün sorumluluğu şu veya bu şekilde sizlere yüklüyor falan değil, sadece dikkatli olmak iyi beslenme kurallarını özümsemeniz için belli kuralları tekrar hatırlatıyor.

 

 

Ne kadar fazla uygulayıcı rolünü benimserseniz besinler sizin sil baştan yeni bir vücut yapılandırmayı ve değişim hızını destekleyecektir.

 

 

Vücutta hücresel olarak gerçekleşen tepkimeleri ancak iyi beslenme kurallarına uyarak, mikro besinleri ve makro besinleri hakettiği derecede konumlandırmak sayesinde diyetiniz daha sağlıklı ve dinamik bir yapıya kavuşacaktır.

 

 

İnsanlar mucize diyet listeleri peşinde olduklarından bahsediyor hiç bir diyet kuralı yoktur kalori kontrolü yapılmasın, hiçbir diyet biçimi yoktur ki insanın aç karnına kilo verebileceği yanılsamalarını onaylansın.

 

 

Genelde İşinin ehli olmayan ve beslenme konusunda yapıcı bir anlayış üretemeyen birtakım çevrelerin temcit pilavı gibi belli başlı ezber kuralları vardır.

 

 

Siz siz olun mucize diyet listelerinin peşinde koşmayın sadece sağlıklı gıdaların, sağlıklı yağlar ve mevcut kilomuz ile orantılı hidrasyonun  önemini bilmeli ve alınan kararları uygulayıcı noktasında moda diyetleri gibi gelip geçici görmeyerek zamanın ruhuna uygun sağlıklı diyet uygulamalarını kişisel planlarınız ile uyumlu hale getirmenin çabası içine girmeniz bile yeterlidir.

 

HERBALİFE NUTRITION SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN DEĞİŞİMİ TAKİP ETMEYE DAVET EDİYOR

 

Herbalife beslenme Misyonu üzerine kurulu sağlıklı yaşam için beslenmeye davet ediyor.Burada insanların amaçlarına uygun Herbalife yeniden yapılandırma ve Değişim Hareketi başlıyor, hiç şüphe götürmeyen bir gerçeklik üzerine kurulu insan-yaşam olgusu yeniden sizlerin beğenisine sunuluyor.

 

 

Almış olduğunuz fazla kiloları hangi şekilde yaşam kalitenizi düşürmeden verebileceğiniz konusunda size faydalı bilgiler vermeye devam ediyoruz aslına bakarsanız sebze meyve yeme alışkanlıkları lif içeren gıdaları daha fazla telaffuz ediyor olmamızın temel nedenidir.

 

 

Bitki Temelli gıdaların tüketilmesi sizin potansiyel olarak diyetten sıkılmanızı engelleyecek, sağlıklı sonuçlarınızı destekleyecek olduğundan tüm beslenme konulu yazılarımızda bazen detaylı bazen de kanıtlanmış başarıların bir parçası olarak süregelen biçimli paylaşıyoruz.

 

 

Tüketilen yemeklerin içerikleri ne kadar hedeflerinize hizmet ederse o derecede kilo alma riskiniz de ortadan kalkıyor.

 

KOMBİNASYONUN SAĞLIKLI BESLENME TARZINI BESLESİN

 

Kadınlar genelde elbise kombinleri oluşturma yeteneklerini doğuştan getiriyor.

 

 

Her kadının kendine has bir stili var yalnızca beslenme konusunda tereddüt ediyor olmalarının bütün yapılan planları suya düşürecek kadar etkili olduğu da dikkate alınması gereken bir gerçek.

 

Sizin kombinasyonunuz sağlıklı beslenme tarzınızı beslesin istiyorsanız; bütün gıdaların İnsan bedeninde yer bulduğunu unutmayınız. Kısaca katı yağ, şeker, unlu mamüller Göbek ve basen birikimlerini oluşturmakla mükellef oluyorlar.

 

 

Bunun dışında dahası da var, baktığınız çerçeveyi genişletirseniz hayatınızın akışına uygun yeşilin bütün tonları size hizmet etmeye ve gereksiz endişeye mahal vermeden vücuda dinginlik katacağı, her gün yeni bir kilometre taşı gibi deneyimlediğiniz gıdaları keşfetmenizi katkıda bulunuyorlar.

 

 

Diyetinizi içeriği makro ve mikro besinlerin bir karışımı olmalıdır. Hücresel beslenme vücuttaki bütün stresi alıp götürecek tarzınızı oluşturmanız için kolaylıklar sağlayacaktır.

 

Lider Beslenme Herbalife Üyesi-0535 497 19 52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.